~ PROMOCJA Pięknie Witamy Jesień -19%

Czołem! Po kilku dniach przerwy wracamy z tematem. Docierają do nas głosy niektórych z Was, że nie zdążyliście skorzystać z tej uroczej promocji.

Nic straconego! Fajnie zamawiacie, dajmy sobie zatem jeszcze dawkę radości - przedłużamy to słuszne promo do końca niedzieli 22-go!

Pożegnaliśmy lato, czekamy na nowy rząd, chyba warto żyć dalej i ukłonić się w pas nowej porze roku.

Dziękujemy za codzienne zakupy w naszym sklepie! Chcemy się zrewanżować i dlatego mamy dla Was na najbliższe dni niezwykle atrakcyjną ofertę - promocję "Pięknie Witamy Jesień" - na większość naszego aktualnego katalogu!     

19% rabatu dla każdego zamówienia złożonego do godz. 23:59 w niedzielę, 22-go października 2023.

Czeka na Was prawie 2000 produktów dostępnych "od ręki" (w magazynie), przy których zadziała kod rabatowy - nawet gdy zamówicie 1 szt.!

 

Zasady promocji:

- Podaj w koszyku lub tutaj: https://www.sideone.pl/code kod rabatowy "autumn2023" i zapłać od razu korzystając z różnych opcji płatności dostępnych online

- na ewentualny tradycyjny przelew lub odbiór na miejscu poczekamy jedynie do 2 dni roboczych - potem nieopłacone zamówienia skasujemy (również te, które zawierają "produkty na zamówienie")

- promocja nie łączy się z innymi rabatami i dotyczy jedynie produktów widocznych na www.sideone.pl zamówionych do dnia 8 października 2023 (z wyjątkiem sektorów "Nowości" oraz "Pre-Order" - tutaj trzy rabaty progowe to nasze codzienne 5%, 7% i 10% przy zamówieniu co najmniej czterech różnych produktów za łączną kwotę - odpowiednio - ponad 300,00 zł, 600,00 zł i 1000,00 zł)

- kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie w czasie trwania promocji

- w przypadku niezrealizowania zamówień zawierających "produkty na zamówienie" w ciągu 30 dni, na życzenie klienta zwrócimy przedpłatę za niezrealizowane produkty na saldo klienta w Side One (z przeznaczeniem na inny przyszły zakup w naszym sklepie).

 

Zakupy w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 21 w tych dniach to także 19% taniej na taką samą część katalogu - po podaniu tego samego kodu rabatowego.

 

Support your (local) record store !!!

Zapraszamy do buszowania w katalogu i serdecznie pozdrawiamy.

 

 

 

 

 

pixel