15% Buy or Die

 

Promocja 15% - Buy or Die - jeszcze 1 dzień z korzystnym rabatem!

Trwa do godz. 23:59 w niedzielę 23 czerwca 2019.

15% zniżki dla każdego zamówienia złożonego w tym okresie na wszystkie produkty z katalogu z wyjątkiem działów „Nowości” i „Pre-Order !!!

Czeka na Was około 2400 produktów dostępnych "od ręki" (w magazynie) oraz cała gama dostępnych opcjonalnie „na zamówienie” (produkt na zamówienie).

 

 

Zasady promocji:

- podaj i zatwierdź w koszyku kod rabatowy "buyordie"

i zapłać od razu korzystając z szybkich płatności online wybierając swój bank z listy lub skorzystaj z PayPal

 

- na ewentualny tradycyjny przelew lub odbiór na miejscu poczekamy jedynie do 3 dni roboczych - potem nieopłacone zamówienia skasujemy (również te, które zawierają "produkty na zamówienie")

 

- promocja nie łączy się z innymi rabatami oraz dotyczy jedynie produktów widocznych na www.sideone.pl zamówionych online do 23 czerwca 2019 (z wyjątkiem "Nowości" i "Pre-Order" - tutaj rabat progowy to tradycyjne 5% przy zamówieniu co najmniej trzech różnych produktów za łączną kwotę ponad 200,00 zł)

 

- kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie

 

- w przypadku niezrealizowania zamówień zawierających "produkty na zamówienie" w ciągu 30 dni, na życzenie klienta zwrócimy przedpłatę za niezrealizowane produkty na saldo klienta w sklepie Side One (z przeznaczeniem na inny przyszły zakup w naszym sklepie).

 

 

Zakupy w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 21 w tych dniach to także 15% taniej na taką samą część katalogu - ale tylko po podaniu tego samego kodu rabatowego.

 

Support your local & online store!

 

Zapraszamy i jak zawsze miło pozdrawiamy.

 

 

 

 

pixel