20summer20

 

 

Lato 2020? Tak tak, to dobry czas na coś tak miłego jak Promocja -15%! Zasłużyliście na to, dziękujemy.

Trwa do godz. 23:59 w niedzielę 22 września 2020 (23 września witamy już kalendarzową jesień).

15% zniżki dla każdego zamówienia złożonego w tym okresie na wszystkie produkty z katalogu z wyjątkiem działów „Nowości” i „Pre-Order !!!

Czeka na Was ponad 2700 produktów dostępnych "od ręki" (w naszym sklepowym magazynie), przy zakupie których zadziała promocyjny kod rabatowy!

 

Zasady promocji:

- podaj i zatwierdź w koszyku (lub tutaj: https://www.sideone.pl/code) kod rabatowy "20summer20" i zapłać od razu korzystając z szybkich płatności online wybierając swój bank z listy, zapłać kartą lub skorzystaj z PayPal

 

- na ewentualny tradycyjny przelew lub odbiór na miejscu poczekamy jedynie do 3 dni roboczych - potem nieopłacone zamówienia skasujemy (również te, które zawierają "produkty na zamówienie")

 

- promocja nie łączy się z innymi rabatami oraz dotyczy jedynie produktów widocznych na www.sideone.pl zamówionych online do 22 września 2020 (z wyjątkiem "Nowości" i "Pre-Order" - tutaj rabat progowy to tradycyjne 5% przy zamówieniu co najmniej trzech różnych produktów za łączną kwotę ponad 200,00 zł)

 

- kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie

 

- w przypadku niezrealizowania zamówień zawierających "produkty na zamówienie" w ciągu 30 dni, na życzenie klienta lub sami zwrócimy przedpłatę za niezrealizowane produkty na saldo klienta w sklepie Side One (z przeznaczeniem na inny przyszły zakup w naszym sklepie).

 

 

Zakupy w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 21 w tych dniach to także 15% taniej na większość katalogu - ale tylko po podaniu tego samego kodu rabatowego.

 

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy.

 

 

 

 

pixel