Pomagamy Ukrainie

#PomagamyUkrainie #StandWithUkraine #SupportUkraine

Dziękujemy Wam za wsparcie i udział w naszej akcji.

Oto wynik naszej zbiórki: wpływy do naszych rąk z tytułu opłaconej sprzedaży detalicznej w okresie 9-20 marca 2022 to 30537,22 PLN (zaokrąglamy tę sumę do 30000 PLN ponieważ część towaru, który wydaliśmy, zarezerwowaliśmy lub rozesłaliśmy w tym okresie był opłacony we wcześniejszym terminie i łączyliśmy klientom zamówienia z takimi towarami, zaokrąglamy to na korzyść naszej zbiórki i darowizny). 15% z 30000 PLN daje 4500 PLN. Przekazaliśmy przelewami po 2250 PLN Fundacji Ocalenie i UNICEF - Pomoc Dzieciom na Ukrainie. Więcej szczegółów i dowody przelewów znajdziecie poniżej.

-

Kochani klienci, przyjaciele i znajomi sklepu Side One! Również i my jako mikro firma - ale też znany i od lat cieszący się szacunkiem wśród tak wielu z Was sklep płytowy - chcemy pomóc Ukrainie w tych najtrudniejszych dla tego kraju i dzielnego narodu ukraińskiego chwilach.

Zastanawialiśmy się co możemy zrobić i postanowiliśmy, że przeznaczymy na pomoc Ukrainie 15% naszego obrotu/przychodu detalicznego, który wygenerujemy przez 12 dni sprzedaży. Proszę nie mylić tego z naszym dochodem/zyskiem - zysk (mniejszy) i obrót (większy) to dwie różne wartości przy tej samej sprzedaży detalicznej. Jeżeli zamówicie i opłacicie swoje zamówienia za kwotę brutto 100000 zł to przekażemy odpowiednim instytucjom 15000 zł ponosząc wszelkie dodatkowe koszta (podatek Vat, koszt zakupu towaru itp., itd.) we własnym zakresie. Jeżeli jednak faktycznie osiągniemy tak duży przychód podczas tej akcji to będziemy w stanie przekazać nawet więcej - 15% to minimum będące jednocześnie granicą opłacalności naszej codziennej działalności, zdecydowaliśmy się jednak na takie ryzyko w tak trudnych i ważnych dla nas wszystkich okolicznościach.

Start akcji 8 marca 2022 o godz. 24:00, koniec 20 marca 2022 (niedziela) o godz. 24:00.

Pieniądze wygenerowane w ten sposób przekażemy najprawdopodobniej Fundacji Ocalenie, która naszym zdaniem jest wiarygodna i działa nie od dzisiaj na polu wsparcia humanitarnego. Ewentualnie podzielimy wygospodarowane środki jeszcze dodatkowo między inne organizacje, które aktywnie i profesjonalnie reagują na trwającą wojnę, np. UNICEF - Pomoc Dzieciom na Ukrainie,  Savelife.in.ua czy Polską Akcję Humanitarną.

Mamy w tej chwili w ofercie ponad 2200 nieprzypadkowo wyselekcjonowanych wspaniałych i w przyszłości lub już teraz kolekcjonerskich produktów dostępnych na miejscu od ręki plus całą gamę innych dostępnych na zamówienie.

Płyty winylowe, płyty CD, kasety magnetofonowe i inne muzyczne akcesoria, które tak uwielbiamy to wspaniałe dzieła artystyczne i przedmioty, które sprawiają nam wszystkim mnóstwo radości w świecie, w którym panuje pokój. Marzymy o tym by w przyszłości wśród największych problemów melomanów były ponownie jedynie zagięte rogi okładek płyt, igły gramofonowe nie trzymające się toru rowków płyty czy rozważania i rozterki dotyczące jakości kruszcu, z którego wyprodukowano winyle.

Zapraszamy do składania nowych zamówień i opłacania już złożonych, których również zebrało się sporo w ostatnich dniach i tygodniach - wszystkie płatności detaliczne w najbliższym okresie zaliczymy do puli rozliczeniowej, której część przeznaczymy na pomoc obywatelom Ukrainy, która walczy również o nas.

Nasz katalog znajdziecie tutaj.

 

Wszystkiego dobrego! Trzymajcie się!

#Peace!

S1 Crew.

 

 

 

pixel