~ 18 lat Side One ~

W rok 2023 weszliśmy jako osiemnastolatek. Tak, tak! Mamy 18 lat !!! To chyba całkiem zacny jubileusz i z tej okazji mamy dla Was mega fajną ofertę promocyjną. 

Dziękujemy za zakupy i support przez te całe lata! Za to, że jesteście z nami, za wspólne odkrywanie ekscytujących wydawnictw i docenianie na co dzień naszych wysiłków by oferować Wam interesujące, różnorodne, niebanalne i coraz częściej po prostu kolekcjonerskie tytuły w polskim otoczeniu fonograficznym (i nie tylko) - w tym nasza wspólna i największa siła! 

Świętujmy zatem - zapraszamy do korzystania przez 18 dni z tej fantastycznej promocji, zaoszczędzicie niemal cały VAT, jak rabat za trzy szóstki w wymarzonym rzucie trzema kośćmi. Warto inwestować w czarne, srebrne i brązowe złoto - Vinyl CD Cassette !!!

Promocja "18 lat Side One" - na większość naszego aktualnego katalogu!     

18% rabatu dla każdego zamówienia złożonego do godz. 23:59 w czwartek 9 lutego 2023.

Czeka na Was około 2000 produktów dostępnych "od ręki" (w magazynie), przy których zadziała kod rabatowy - nawet gdy zamówicie 1 szt.!

 

Zasady promocji:

- Podaj w koszyku lub tutaj: https://www.sideone.pl/code kod rabatowy "sideone18" i zapłać korzystając z różnych opcji płatności dostępnych online

- na ewentualny tradycyjny przelew lub odbiór na miejscu poczekamy jedynie do 3 dni roboczych - potem nieopłacone zamówienia skasujemy (również te, które zawierają "produkty na zamówienie")

- promocja nie łączy się z innymi rabatami oraz dotyczy jedynie produktów widocznych na www.sideone.pl zamówionych do dnia 9 lutego 2023 (z wyjątkiem sektorów "Nowości" i "Pre-Order" - tutaj trzy rabaty progowe to nasze codzienne 5%, 7% i 10% przy zamówieniu co najmniej czterech różnych produktów za łączną kwotę - odpowiednio - ponad 300,00 zł, 600,00 zł i 1000,00 zł)

- kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie

- w przypadku niezrealizowania zamówień zawierających "produkty na zamówienie" w ciągu 30 dni, na życzenie klienta zwrócimy przedpłatę za niezrealizowane produkty na saldo klienta w Side One (z przeznaczeniem na inny przyszły zakup w naszym sklepie).

 

Zakupy w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 21 w tych dniach to także 18% taniej na taką samą część katalogu - po podaniu tego samego kodu rabatowego.

 

Support your (local) record store !!!

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy.

 

 

 

 

pixel