Make Music Not War promo

 

"Make Music Not War" to chyba najlepsza i trafna nazwa promocji, którą możemy Wam zaproponować w tym momencie. Nie ukrywamy, że zbrojna agresja Rosji na Ukrainę miała również wpływ na obroty generowane w naszym sklepie w okresie od 24 lutego do teraz. Sytuacja w handlu normuje się (mimo inflacji i innych niekorzystnych czynników) i w dalszym ciągu chętnie kupujecie te wszystkie fantastyczne wydawnictwa, które tu oferujemy, ale zbyt duża ilość słabych sprzedażowo dni w ciągu ostatnich ponad 2 miesięcy nie mogła pozostać bez wpływu na S1. I właśnie dlatego, chcąc poprawić Wasze zadowolenie oraz parametry działalności sklepu by kontynuować naszą pracę na odpowiednim poziomie kierujemy do Was atrakcyjną okresową majówkową akcję promocyjną.     

15% rabatu dla każdego zamówienia złożonego do godz. 23:59 w niedzielę, 8 maja 2022.

Czeka na Was prawie 2200 produktów dostępnych "od ręki" (w magazynie), przy których zadziała kod rabatowy.

 

Zasady promocji:

- Podaj w koszyku lub tutaj: https://www.sideone.pl/code kod rabatowy "makemusicnotwar" i zapłać od razu korzystając z różnych opcji płatności dostępnych online

- na ewentualny tradycyjny przelew lub odbiór na miejscu poczekamy jedynie do 3 dni roboczych - potem nieopłacone zamówienia skasujemy (również te, które zawierają "produkty na zamówienie")

- promocja nie łączy się z innymi rabatami oraz dotyczy jedynie produktów widocznych na www.sideone.pl zamówionych do dnia 8 maja 2022 (z wyjątkiem "Nowości" i "Pre-Order" - tutaj rabat progowy to tradycyjne 5% przy zamówieniu co najmniej trzech różnych produktów za łączną kwotę ponad 200,00 zł)

- kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie

- w przypadku niezrealizowania zamówień zawierających "produkty na zamówienie" w ciągu 30 dni, na życzenie klienta zwrócimy przedpłatę za niezrealizowane produkty na saldo klienta w Side One (z przeznaczeniem na inny przyszły zakup w naszym sklepie).

 

Zakupy w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 21 w tych dniach to także 15% taniej na taką samą część katalogu - po podaniu tego samego kodu rabatowego.

 

Support your (local) record store !!!

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy.

 

 

pixel