Niebezpieczne Zakupy

 

Promocja 15% - Niebezpieczne Zakupy - więcej dni z najprzyjemniejszym rabatem!

Trwa do godz. 23:59 w piątek 16 lipca 2021.

15% zniżki dla każdego zamówienia złożonego w tym okresie na wszystkie produkty z katalogu z wyjątkiem działów „Nowości” i „Pre-Order !!! 

Czeka na Was prawie 2800 produktów dostępnych "od ręki" (w magazynie) oraz cała gama dostępnych opcjonalnie „na zamówienie” (produkt na zamówienie), przy których zadziała kod promocyjny "buyordie".

 

 

Zasady promocji:

- podaj i zatwierdź w koszyku lub pod tym linkiem: https://www.sideone.pl/code kod rabatowy "buyordie

i zapłać od razu korzystając z szybkich płatności online wybierając swój bank z listy lub skorzystaj z PayPal, PayPo, Blik itd.

 

- na ewentualny tradycyjny przelew lub odbiór na miejscu poczekamy jedynie do 3 dni roboczych - potem nieopłacone zamówienia skasujemy (również te, które zawierają "produkty na zamówienie")

 

- promocja nie łączy się z innymi rabatami oraz dotyczy jedynie produktów widocznych na www.sideone.pl zamówionych online do 16 lipca 2021 (z wyjątkiem "Nowości" i "Pre-Order" - tutaj rabat progowy to tradycyjne 5% przy zamówieniu co najmniej trzech różnych produktów za łączną kwotę ponad 200,00 zł) 

 

- kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie

 

- w przypadku niezrealizowania zamówień zawierających "produkty na zamówienie" w ciągu 30 dni, na życzenie klienta zwrócimy przedpłatę za niezrealizowane produkty na saldo klienta w sklepie Side One (z przeznaczeniem na inny przyszły zakup w naszym sklepie).

 

 

Zakupy w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 21 w tych dniach to także 15% taniej na taką samą część katalogu - ale tylko po podaniu tego samego kodu rabatowego.

 

Support your local & online store!

 

Zapraszamy i jak zawsze miło pozdrawiamy.

 

 

 

pixel